Andrzejki w bibliotece
czwartek, 06 grudnia 2018 14:19

W dniach 26-30 listopada czytelnia  Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Nasielsku zamieniła    się   w  salę wróżb z wróżką Anastazją. Królowały tajemnicze opowieści, wróżby i zabawy „Gra w zawody”, „Przepowiadanie przyszłości”, „Wędrówka butów”, „Magiczny krąg”, „Mowa kwiatów”,   ”Szpilka prawdy”, „Piernikowe wróżby”,  oraz wybór „partnera na całe życie – imiona z serca”. W    zabawach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z klas „O”, I i II.  .Dzieci  zostały wprowadzone w tajniki magicznego dnia i wróżb andrzejkowych i z dużym zaangażowaniem  wzięły udział w zabawach przygotowanych zgodnie z polskimi tradycjami przez wspomnianą wróżkę Anastazję.
Spotkania andrzejkowe przebiegały w atmosferze radości i zabawy w odmiennej niż zwykle konwencji i barwnej scenografii, dostarczyły dzieciom  wielu  nowych wrażeń .