Wręczenie nagród z konkursu Koziołka Matołka
sobota, 02 lutego 2019 09:45

W dniu 24 stycznia 2019 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej odbyła się miła uroczystość  - wręczenie nagród w konkursie plastycznym na portret Koziołka Matołka.
Do biblioteki napłynęło 75 prac plastycznych z przedszkoli i szkół z terenu miasta i gminy Nasielsk wykonanych różną techniką w 5 kategoriach wiekowych tj.: przedszkole, „0”, 1, 2 i 3 klasa. Jury w składzie: Beata Białorucka- nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nasielsku, Izabela Mazińska- starszy bibliotekarz i Jolanta Budziszewska-Rogalska – starszy bibliotekarz, miało „trudny orzech do zgryzienia”, ponieważ prace były niezwykle staranne i odzwierciedlały trud włożony w ich wykonanie. Ostatecznie nagrodzono 37 osób, które zostały zaproszone do czytelni MGBP (lista osób znajduje się na stronie biblioteki), aby osobiście odebrać nagrodę. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały certyfikaty oraz „mały upominek”.
Prace można  oglądać w czytelni biblioteki  do końca ferii.