"Kultura 60+"
poniedziałek, 16 września 2019 13:53

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nasielsku przyłączyła się do akcji „Kultura 60+” weekend seniora , organizowanej   przez   Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach akcji w dniach od 25 do 28 września biblioteka otwiera swoje drzwi, szczególnie dla osób , które ukończyły 60 rok życia. Kultura 60+ jest to ogólnopolska akcja stworzona z myślą o seniorach, gdzie instytucje kultury bezpłatnie oferują swoje usługi.  I tak 25 września (środa) o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Moniką Sawicką, na które serdecznie zapraszamy. Wstęp bezpłatny. Po spotkaniu będzie można zakupić książki oraz uzyskać autograf .
Natomiast 28 września (sobota) zapraszamy na dzień otwarty Dyskusyjnego Klubu Książki. Początek spotkania  11.30 w czytelni biblioteki I piętro.
Ponadto zapraszamy do obejrzenia wystawy „Nasielsk w średniowieczu” mieszczącej się  w budynku biblioteki.