Nowości wydawnicze dla dorosłych
Wpisany przez Jolanta R.
środa, 17 sierpnia 2022 13:24

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nasielsku serdecznie zaprasza Kochanych Czytelników po nowości wydawnicze. Zostały one zakupione z dofinansowania, jakie otrzymała nasza biblioteka w kwocie 10 769 zł, ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Kierunku Interwencji 1.1  Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Specjalnie dla naszych Wspaniałych Czytelników i zgodnie z Ich sugestiami zakupiliśmy najnowszą pozycję wydawniczą Remigiusza Mroza „Nie ufaj mu”, dwa tomy sagi wojennej autorstwa Joanny Jax pt. „W pogoni za nazistą”, jeszcze „gorącą” książkę Alka Rogozińskiego „Bardzo cichy rozwód”, reportaże Marcina Margielewskigo oraz  „Empuzjon” Olgi Tokarczuk, którą napisała tuż po otrzymaniu Nagrody Nobla.
Nasz księgozbiór wzbogacił się również o najnowsze pozycje wydawnicze takich autorów, jak Wojciech Chmielarz, Magdalena Kordel, Kristin Hannah, Harlan Coben, Marcin Meller, Lucinda Riley, Mariusz Szczygieł, Anna Ficner-Ogonowska, Agnieszka Olejnik, Gabriela Gargaś, Agnieszka Jeż, Karolina Wilczyńska, Magdalena Witkiewicz, Camilla Lackberg, Eric-Emmanuel Schmitt, Izabela Frączyk, Magdalena Majcher, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Marcel Moss, Ken Follet, Joanna Szarańska, Stephen King oraz wielu innych ciekawych autorów.
Do zobaczenia w bibliotece!