Home Polecamy
Uśpienie
poniedziałek, 07 października 2013 09:43

Uśpienie

 

wydawnictwo:Czarna Owca

 

Z kliniki psychiatrycznej w podwarszawskim miasteczku ucieka psychopata. Dwa dni później w zagadkowy sposób zostaje zamordowana jego lekarz prowadząca. Sprawę bada detektyw Julia Krawiec. Prowadzone p...Z kliniki psychiatrycznej w podwarszawskim miasteczku ucieka psychopata. Dwa dni później w zagadkowy sposób zostaje zamordowana jego lekarz prowadząca.

Więcej…
 
Tam gdzie Ty
poniedziałek, 07 października 2013 09:42

Tam gdzie ty

 

Autor: Jodi Picoult

 

wydawnictwo:Prószyński i S-ka

 

Gdy marzysz o dziecku za wszelką cenę… Po dziesięciu latach małżeństwa i długotrwałych bezskutecznych staraniach o dziecko, Zoe i Max Baxter postanawiają się rozstać. Zoe, ku własnemu zaskoczeniu, z...Gdy marzysz o dziecku za wszelką cenę…
 

Więcej…
 
Śmiertelność
poniedziałek, 07 października 2013 09:37

Śmiertelność

 

Autor: Christopher Eric Hitchens

 

wydawnictwo:Sonia Draga

 

We wtorek 8 czerwca 2010 roku Christopher Hitchens poczuł straszliwy ból w klatce piersiowej. Jak napisał potem w pierwszym z serii artykułów opublikowanych na łamach Vanity Fair, nagle został wydalo...We wtorek 8 czerwca 2010 roku Christopher Hitchens poczuł straszliwy ból w klatce piersiowej. Jak napisał potem w pierwszym z serii artykułów opublikowanych na łamach Vanity Fair, nagle został wydalony „z krainy zdrowia przez nieprzyjazną granicę, za którą zaczyna się terytorium choroby”.

Więcej…
 
Przypływ
poniedziałek, 07 października 2013 09:32

Przypływ

 

Autor: Rolf Börjlind, Cilla Börjlind

 

wydawnictwo:Czarna Owca

 

Pierwsza z serii książek, której bohaterami są Tom Stilton i Olivia Rönning W księżycową noc młoda ciężarna kobieta pada ofiarą wyjątkowo okrutnego morderstwa. Przypadkowym świadkiem zbrodni jest mał...Pierwsza z serii książek, której bohaterami są Tom Stilton i Olivia Rönning
 

Więcej…
 
Po kres czasu
poniedziałek, 07 października 2013 09:29

Po kres czasu

 

wydawnictwo:Znak literanova

 

Czy wierzysz, że jeśli dwie osoby się kochają, to zawsze i wszędzie się odnajdą? Czy wierzysz, że naprawdę kochamy tylko raz? Jenny od pierwszego spotkania z Billem czuła, że z tym mężczyzną spędzi r...Czy wierzysz, że jeśli dwie osoby się kochają, to zawsze i wszędzie się odnajdą?
Czy wierzysz, że naprawdę kochamy tylko raz?

Więcej…
 
MSZ – polski czy antypolski?
poniedziałek, 07 października 2013 09:14

MSZ – polski czy antypolski?

 

Autor: Krzysztof Baliński

 

wydawnictwo:Bollinari Publishing House

 

Najbardziej sensacyjna książka o polskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Raport z wewnątrz. Dowiedz się, jak zapadają najważniejsze decyzje i kto reprezentuje Polskę.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3